08 Лис
08 листопада 2021

Відбулась зустріч духовенства та керівників релігійних організацій з головою РДА Юрієм Любачем

Відбулась зустріч духовенства та керівників релігійних організацій з головою РДА Юрієм Любачем

8 листопада 2021 року, у Володимир-Волинській районній державній адміністрації відбулась зустріч духовенства та керівників релігійних організацій з головою РДА Юрієм Любачем з приводу запровадження «червоного» рівня епідемічної небезпеки у Волинській області.
  З благословення Преосвященного єпископа Матфея у зустрічі взяв участь секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук.
На початку засідання заслухали інформацію про ситуацію із поширенням коронавірусної інфекції у громаді.
    Юрій Лобач звернувся до священнослужителів із проханням долучитися до інформаційно-роз’яснювальної роботи, яка проводиться органами державної влади. Також звернувся із проханням за можливості проводити богослужіння в онлайн-режимі. У разі проведення служб у храмах – забезпечити дотримання маскового режиму та соціальної дистанції між вірянами.
  Також було обговорене питання, щодо вакцинації проти COVID-19. От. Юрій висловив свою думку « що духовенство не є фахівцями у сфері медицини, тому було б правильним щоб про вакцинацію доносилось з уст саме фахівців, а священнослужителі можуть сприяти у розповсюдженні такої інформації».