Персоналії

Керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей (Шевчук)

6 вересня 1973 року – народився в м. Сокаль Львівської єпархії в робітничій сім’ї Івана Шевчука. Назвали Володимиром.

1991 – закінчив Сокальське СПТУ № 3

1992 – вступ у Київську духовну семінарію, послух у Свято-Феодосіївському монастирі столиці.

13 грудня 1992 року – чернечий постриг із іменем Матфей, на честь апостола і євангеліста Матфея (день ангела 29 листопада). Висвята на ієродиякона.

9 лютого 1993-го – висвята на ієромонаха.

1993–1994 – послух у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Богуслава.

1994–1995 – настоятель парафії Архістратига Михаїла в с. Верба Володимир-Волинського благочиння.

1995–2006 – настоятель собору Великомученика Юрія Переможця у Володимирі.

1996 – закінчив Волинську духовну семінарію.

2000 – закінчив Львівську духовну академію, захистивши дипломну роботу на тему: «Візантійське церковне право в Україні».

2006 – послух у київському Феодосіївському монастирі, секретар Патріарха.

17 грудня 2006 року – висвята на єпископа з титулом Дрогобицький і Самбірський.

2012–2017 – єпископ Володимир-Волинський, вікарій Волинської єпархії.

Із 22 січня 2017 р. – єпископ Володимир-Волинський і Турійський, керуючий Володимир-Волинською єпархією.

Замісник секретаря єпархіального управління та голова відділу у справах молоді прот.Ігор Бігун

Голова інформаційного відділу прот.Василь Мельничук

Голова відділу з питань благодійницької діяльності гуманітарної допомоги (соціального служіння) прот.Микола Гінайло

Голова відділу капеланського служіння прот.Юрій Здебський