11 Лют
11 лютого 2019

Що відбулось у селі Сірнички

За повідомленням ,яке надійшло у інформаційний відділ єпархії від жителів с. Сірнички Локачинського благочиння був зафіксований факт викрадення церковного начиння та літератури з їх Свято-Луківського храму священиком Василем Дем’яновським.
  10 лютого між 21- 22 год. вечора жителі села побачили автомобіль священика біля храму. Звернувши увагу на те ,що він виносив щось з церкви люди відчули те підозрілим.
Адже, нещодавно у селі відбулись збори парафіян, які прийняли рішення приєднатись до Православної Церкви України. Священик відмовився перейти з громадою, і залишився вірним Московському патріархату.
  Тому були викликані працівники поліції, які склали протокол по факту злочину.
  Нагадаємо, що священик Василь Дем’яновський не віддав ключі громаді, яка уже офіційно є у складі Володимир-Волинської єпархії ПЦУ.