22 Бер
22 березня 2017

Річниця заснування монастиря

22 березня, в день пам’яті сорока Севастійських мучеників, з нагоди 15 річчя освячення жіночого монастиря  Різдва Христового  м. Володимир- Волинський, Преосвященний єпископ Матфей очолив Літургію ранішосвячених Дарів у домовому храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Його Преосвященству співслужили секретар єпархіального управління та міський благочинний прот.Юрій Пилипець і духовенство єпархії. Після Літургії владика привітав ігуменю Анну та насельниць з річницею заснування монастиря і побажав Божої допомоги в усіх починаннях на шляху чернечого служіння, добра і процвітання обителі, а також очолив Таїнство Соборування.

Літургія в монастирі

15річниця заснування жіночого монастиря Різдва Христового м. Володимир-Волинський.