29 Січ
29 січня 2019

Парафія села Топилеще разом зі священиком офіційно приєдналась до Православної Церкви України

29 січня 2019 року, з благословення керуючого Володимир-Волинською єпархією Преосвященного єпископа Матфея, секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук зустрівся зі священиком Сергієм Романюком, який 27 січня під час зборів у селі Топилище, Іваничівського благочиння підтримав рішення громади про перехід з Московського патріархату у Православну Церкву України.
  Під час зустрічі було написано прохання на ім’я Преосвященного єпископа Матфея щоб прийняти громаду і їх священика прот. Сергія у клір Православної Церкви України.
  Архієрей задовільнив їх прохання та призначив настоятелем Свято-Михайлівського храму с. Топилище Іваничівського благочиння прот. Сергія Романюка.