20 Бер
20 березня 2017

Офіційне представлення Єпископа Матфея на Володимир-Волинську кафедру

5 лютого у кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинська відбулося представлення єпархіального архієрея-єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея (Шевчука).
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета,у цей день до Володимир-Волинська прибули постійні члени Священного Синоду-митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон.
Перед прадставленням була звершенна Божественна Літургія,по завершенні якої митрополит Димитрій зачитав витяг з журналу Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату і Указ Патріарха про призначення на Володимир-Волинську кафедру єпископа Матфея (Шевчука).
Зустріти нового правлячого архієрея зібралися духовенство,віряни та представники влади.

Офіційне представлення

Офіційне представлення Єпископа Матфея на Володимир-Волинську кафедру