22 Лис
22 листопада 2021

Храмове свято с. Бужанка

21 листопада 2021 року, в день Собору архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей з архіпастирським візитом відвідав Свято-Михайлівську громаду с.Бужанка Нововолинського благочиння.
  З нагоди храмового свята та 30-ї річниці з дня його відкриття і освячення архієрей очолив святкову Божественну літургію.
На церковному подвір’ї архіпастиря зустріли й привітали парафіяни і за древнім українським звичаєм піднесли хліб-сіль та квіти.
Під час літургії Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук, благочинний Нововолинської округи прот. Стефан Фульмес, настоятель прот. Микола Гнідець та запрошене духовенство.
  Після Богослужіння владика Матфей звернувся до вірян з проповіддю в якій розповів про значення ангельського світу, а також привітав настоятеля і парафіян з престольним святом.
  Також архіпастир відзначив достойників АРХІЄРЕЙСЬКИМИ БЛАГОСЛОВЕННИМИ ГРАМОТАМИ. Від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і Всієї України Епіфанія церковний староста був нагороджений медаллю «За жертовність і любов до України»
У свою чергу, от. Микола подякував владиці та духовенству за спільну святкову молитву.
Дійство завершилось традиційним хресним ходом навколо храму з читанням уставних Євангелій.

Храмове свято с. Бужанка

Нововолинське благочиння