18 Гру
18 грудня 2021

Єпископ Матфей співслужив Предстоятелю

17 грудня 2021 року, в день пам'яті святої великомучениці Варвари, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський співслужив за Божественною літургією Предстоятелю Православної Церкви України Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі міста Києва.
    Його Блаженству співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.
  Це свято є особливе для Золотоверхої обителі тому, що на честь цієї угодниці Божої освячено лівий приділ собору. Здавна, протягом восьми віків саме тут спочивали мощі святої Варвари, аж поки не були перенесені до Володимирського собору, де й зараз знаходяться.
  Після літургії відбувся молебень перед мощами святої Варвари.

Київ

Архієрей