06 Лис
06 листопада 2021

Богослужіння у Димитрівську поминальну суботу

6 листопада 2021 року, у Димитрівську поминальну суботу, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
Його Преосвященству співслужили: благочинний собору прот. Ігор Бігун, ключар собору прот. Микола Удуд, прот. Юрій Пилипець, та інші.
Після заамвонної молитви, єпископ Матфей виголосив проповідь про те, для чого ми повинні молитись за покійних.
По завершенні проповіді архієрей разом з духовенством відслужив загальну панахиду за спочилими воїнами, які віддали своє життя за волю та незалежність України за тих, хто від пошесті згубної помер і всіх від віку спочилих православних християн.
Довідка:
Свята Православна Церква в суботу напередодні дня пам'яті святого Димитрія Солунського згадує всіх воїнів, що загинули за віру і вітчизну на полі бою, а також всіх померлих раптовою смертю.
Цього дня, як і в інші батьківські дні (у м’ясопустну і Троїцьку суботи, в суботи 2-ої, 3-ої і 4-ої седмиць Великого посту), православні християни моляться за спокій душ усопших людей, переважно батьків.

Димитрієвська поминальна

Кафедральний собор