20 Бер
20 березня 2017

Архіпастирський візит в смт.Турійськ

16 березня 2017 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійский з архипастирським візитом відвідав Турійське благочиння.В Свято-Троїцькому храмі смт.Турійська провели збори духовенства трьох благочинь, Турійського, Любомльського і Шацького на яких були присутні:секретар єпархіального управління прот.Юрій Пилипець який супроводжував архієрея,Турійский благочинний прот.Микола Даньків, Любомльський прот. Віктор Возняк, Шацький прот. Михайло Цвінкилевич та духовенство благочинь.
Розпочалося засідання з молитви та архієрейського благословення.
Під час зборів владика познайомився з місцевим духовенством та
обговорив з священнослужителями ряд питань які стосуються розвитку і життєдіяльності благочинь, а також подякував їм за ревну працю на користь Церкви Христової.
В цей день владика Матфей зустрівся з представниками Турійської місцевої влади,а саме:головою РДА Василишиним Орестом Васильовичем,головою районної
ради Черен Ольгою Миколаївною,
селищним головою Безсмертним Олексієм Миколайовичем.

Збори  смт. Турійську

Збори смт. Турійську