20 Бер
20 березня 2017

Архіпастирський візит в смт.Іваничі

7 березня 2017 року, у храмі Казанської ікони Божої Матері смт. Іваничі,Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійский провів збори духовенства Іваничівського благочиння.На зборах були присутні:секретар єпархіального управління прот.Юрій Пилипець який супроводжував архієрея,Іваничівський благочинний прот.Ярослав Мельничук,та духовенство благочиння.Під час зборів владика познайомився з місцевим духовенством, та звернувся до них з архіпастирським словом, після чого кожний священнослужитель зміг почутити відповідь на свої запитання.
Також під час зборів архіпастир обговорив з духовенством ряд питань які стосуються розвитку і життєдіяльності благочиння та подякував священнослужителям за ревну працю на користь Церкви Христової.
Федором Васильовичем Войтюком.

Збори в смт.   Іваничі

Збори в смт. Іваничі

Архіпастирський візит Преосвященного єпископа Матфея в смт.Іваничі.