20 Бер
20 березня 2017

Архіпастирський візит в м.Нововолинськ

14 березня 2017 року, у м.Нововолинську в храмі Святого Духа,Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійский провів збори духовенства
Нововолинського благочиння.
На зборах були присутні:секретар єпархіального управління прот.Юрій Пилипець який супроводжував архієрея,Нововолинський благочинний прот.Стефан Фульмес,та духовенство благочиння.
Під час зборів владика познайомився з місцевим духовенством, та звернувся до них з архіпастирським словом, після чого кожний священнослужитель зміг почутити відповідь на свої запитання.
Також під час зборів архіпастир обговорив з духовенством ряд питань які стосуються розвитку і життєдіяльності благочиння та подякував священнослужителям за ревну працю на користь Церкви Христової.
В цей день владика Матфей зустрівся з мером Віктором Сапожніком та представниками Нововолинської міської ради,відбулась також прессконференція з місцевими журналістами,під час якої архієрей відповів на їхні запитання.

Збори в  м. Нововолинську

Збори в м. Нововолинську