13 Лис
13 листопада 2021

АРХІЄРЕЙСЬКЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

14 листопада - в другу неділю листопада у Всеукраїнський День молитви за сиріт Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, благословляє духовенству, у всіх храмах єпархії, після літургії провести молитву за дітей-сиріт.
Текст молитви додається.

Отче наш Небесний!

Ми – діти Твої, паства стада Твого. Ти Єдиний володієш владою на небі та на землі. Твій божественний Промисел турбується про всіх людей, а особливо про сиріт, які потребують Твого батьківського захисту.

Знаємо, Боже наш, що Ти один можеш зруйнувати силу проклять, що спіткали український народ за вчинені ним гріхи. Ми усвідомлюємо, що через порушення заповідей благочестивого життя батьки залишають дітей. Віримо, Господи, що Ти можеш подати благодатну силу, щоб виправити сімейне життя і попровадити його у прагненні Царства Небесного.

Каємося, Отче Небесний, за наші гріхи та провини наших предків, за руйнування сім’ї, за блуд, за зради, за умисні вбивства дітей в утробі матері, за те, що наші нащадки, покинуті напризволяще через неналежне виконання батьками своїх обов’язків.

Просимо Тебе, Всемилостивий Господи, дарувати кожній дитині-сироті батьків, сповнених духа усиновлення. Благаємо Тебе благословити народ наш український на зміцнення сімей, побудованих на християнських чеснотах, щоби сім’я була поєднана любов’ю, як три особи Пресвятої Тройці. Прихили серця батьків і дітей одні до одних, щоб нерозривними узами любові вони були поєднані і Тобі славу возсилали повсякчас.

Дай, Боже, силу і ревність молитися та робити все необхідне для того, щоби діти не були покинутими, а сироти отримали із Твоєю допомогою сім’ї, яких вони від усього серця бажають.

Амінь.