17 Лип
17 липня 2021

Зустріч військових

14 липня 2021 року, єпископ Матфей взяв участь в урочистій зустрічі захисників, що на днях повернулися зі Сходу України у місце постійної дислокації.
  Урочистість відбулась у Володимирі —Волинському на площі Героїв міста.
Військові 14-ої ОМБр пройшли ходою під марш через пів міста по вулиці Ковельській. У центрі хлопців зустрічали містяни.
  З архієреєм були присутні настоятель монастиря ігумен Трофим та наші місцеві капелани прот. Ігор Бігун та прот. Юрій Здебський а також міський благочинний протоієрей Євген Рябець.
  Владика Матфей привітав військових, подякував за їх мужність і закликав Боже благословення на них, а також від імені Предстоятеля Православної церкви України митрополита Київського і всієї України Епіфанія нагородив орденом святого великомученика Юрія Переможця полковника Сергія Войченка.
  Також привітали військових з поверненням представники влади міста, керівники військового з’єднання та оперативного командування “Захід”. Захисникам вручили нагороди та відзнаки.
  По завершенні дійства біля стели відбулось покладання квітів.

Зустріч військових

Єпархія