25 Чер
25 червня 2019

З журналів засідання Священного Синоду від 24 червня 2019 року, щодо монастиря Різдва Христового м. Володимир-Волинського

24 червня 2019 р. у історичному Будинку Митрополита на території Святої Софії Київської відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України). Під час засідання було вирішине питання стосовно Монастиря Різдва Христового м. Володимир-Волинський.

Журнал №35

СЛУХАЛИ: Прохання Преосвященного Матфея, єпископа Володимир-Волинського і Турійського, про внесення змін до назви та статусу Релігійної організації «Свято-Різдва Христового жіночий монастир Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)».

УХВАЛИЛИ: Змінити статус Свято-Різдва Христового жіночого монастиря на чоловічий монастир та змінити назву Релігійної організації «Свято-Різдва Христового жіночий монастир Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)» за адресою Волинська область, м. Володимир-Волинський, вул. Миколаївська, 14 на назву Релігійна організація «Чоловічий монастир на честь Дванадцяти Апостолів Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)» за тією ж адресою.