12 Тра
12 травня 2017

Владика Матфей звершив освячення накупольних хрестів храму прп.Амфілохія Почаївського с.Багета

Владика Матфей звершив освячення  накупольних хрестів храму прп.Амфілохія Почаївського с.Багета

12 травня церква вшановує Прп. Амфілохія Почаївського.
    В цей день Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський відвідав з архіпастирським візитом парафію с.Багета Володимир-Волинського районного благочиння.
       З великою радістю, запашним хлібом,квітами та гарними словами зустрічали біля храму, який будується, свого правлячого архієрея жителі села.
        Після зустрічі владика звершив чин малого овячення води та освятив накупольні хрести для новозбудованого храму прп.Амфілохія Почаївського.
         Його преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління та міський благочинний прот.Юрій Пилипець, районний благочинний протоієрей Юрій Зінчук,настоятель парафії протоієрей Микола Баган та запрошене духовенство.
      По завершенні чину освячення, владика Матфей привітав настоятеля от.Миколу, мешканців села з важливою та історичною подією та побажав, щоб Господь за нашими молитвами та за покровительства преподобного Амфілохія, допоміг у скорому часі завершити будівнитство храму та освятити його на славу Божу.

Освячення накупольних хрестів с.Багета