20 Чер
20 червня 2020

Владика Матфей звершив архіпастирський візит у село Будятичі

20 червня 2020 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, з архіпастирським візитом відвідав парафію с. Будятичі Нововолинського благочиння де у місцевому Свято-Миколаївському храмі звершив Божественну літургію.
  Це перше архієрейське Богослужіння громади у юрисдикції Православної Церкви України.
  На території храму владику Матфея зустріли парафіяни та діти, які привітали архіпастиря віршованими словами й піднесли хліб-сіль.
  Єпископ Матфей у цей день привіз із собою на поклоніння вірним ікону Миколая Чудотворця з частичкою Його нетлінних мощів.
  За літургією Його Преосвященству співслужили: секретар єпархії прот. Юрій Зінчук, благочинний прот. Стефан Фульмес, настоятель храму прот. Володимир Прус та запрошенне духовенство .
  Під час богослужіння владика звершив ієрейську хіротонію над дияконом Олегом Лонюком.
  Після літургії архієрей звернувся до присутніх з проповіддю, у якій подякував парафіянам за стійкість у відстоюванні єдиної помісної Православної Церкви України.
Також архіпастир від імені Предстоятеля Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія нагородив достойників зокрема настоятеля храму Орденом СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА ІІІ-го ступеня, а також удостоїлись орденів та Благословенних Архиєрейськіх Грамот активні прихожани.
  Далі відбувся молебень .
  Богослужіння завершилось уставним многоліттям.

Архіпастирський візит

С. Будятичі