04 Лис
04 листопада 2020

Владика Матфей з архіпастирським візитом відвідав смт. Іваничі

4 листопада 2020 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську парафію смт. Іваничі Іваничівського благочиння, де з нагоди 23-ї річниці відкриття і освячення храму очолив святкову Божественну літургію.
  На порозі храму владику зустріли парафіяни й після віршованих вітань за древнім українським звичаєм піднесли хліб-сіль та квіти.
  За літургією Його Преосвященству співслужили: настоятель храму прот. Андрій Мельничук та запрошене духовенство.
  Після Богослужіння архіпастир звернувся до вірян з проповідю.
    По завершенні проповіді владика Матфей привітав настоятеля та парафіян зі святом.
          В свою чергу, от. Андрій подякував владиці та духовенству за спільну святкову молитву.
    Богослужіння завершилось виголошенням уставного многоліття.

смт. Іваничі

Іваничівське благочиння