11 Чер
11 червня 2019

Владика Матфей взяв участь у святкуванні випуску бакалаврів та магістрів богослів'я у ЛПБА

Владика Матфей  взяв участь у святкуванні випуску бакалаврів та магістрів богослів'я у ЛПБА

11 червня 2019 року, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей, на запрошення очільника Львівської єпархії Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та ректора Львівської православної богословської академії протоієрея Ярослава Ощудляка, взяв участь у святкуванні випуску бакалаврів та магістрів богослів'я у ЛПБА .
З нагоди урочистого дня, в академічному храмі святителя Іоана Золотоустого була звершена Божественна літургія.
Очолив літургію митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.
Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон; Преосвященний єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, а також ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк, проректор ЛПБА протоієрей Михайло Сивак та викладачі і студенти у священичому сані.
По завершенні літургії архієреї та духовенство звершили подячний молебень, підносячи молитви до Святої Тройці та святителя Іоана Золотоустого - небесного патрона Львівської Академії.
Далі в академічному храмі свят. Іоана Золотоустого розпочався урочистий акт вручення дипломів та нагород.
Владика Матфей в свою чергу привітав студентів та випускників побажавши помочі Божої.
Закінчилось святкування випускного спільним фото.

ФОТО З ОФІЦІЙНОГО САЙТУ " ГРАД ЛЕВА"

Єпископ Матфей

Львівська єпархія