26 Тра
26 травня 2019

Владика Матфей взяв участь у святкуванні 19 -ї річниці відновлення Свято-Михайлівського Золотоверхого собору.

26 травня 2019 року, у неділю п’яту після Пасхи, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський співслужив Предстоятелю Православної Церкви України Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за Божественною Літургією у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі м. Києва.
Святкове богослужіння, яке очолив Предстоятель, відбулось з нагоди 19 -ї річниці відновлення Свято-Михайлівського Золотоверхого собору.
Під час Літургії владика Матфей взяв участь у рукоположенню у сан єпископа Ольвійського, архімандрита Епіфанія (Димітріу).
Богослужіння завершилося святковим хресним ходом та уставним многоліттям Предстоятелю, собору духовенства, парафіянам монастиря та всьому українському народу.
Детальніше про подію можна дізнатись ТУТ https://www.pomisna.info/…/19-littya-vidnovlennya-myhajliv…/

Київ

Єпископ