22 Тра
22 травня 2017

Владика Матфей відвідав Львівську єпархію

22 травня православна церква вшановує перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у місто Бар.
    В цей день керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей на запрошення Високопреосвященнійшого Димитрія митрополита Львівського і Сокальського молитовно розділив духовну радість храмового свята та 500-ЛІТТЯ ЦЕРКВИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ м. Сокаль.
     Архієрея радо зустрічали настоятель храму от.Михайло разом з громадою.
     Під час Божественної Літургії Високопреосвященнійшому митрополиту Димитрію та преосвященнійшому єпископу Матфею співслужили: секретар Львівської єпархії прот.Володимир Бачинський,благочинний сокальського благочиння прот.Михайло Гнатів,настоятель храму прот.Михайло та запрошене духовенство.
    По завершенні богослужіння єпископ Матфей подякував за запрошення на це ювілейне дійство та привітав настоятеля і громаду з святом.

Владика Матфей відвідав Львівську єпархію