31 Сер
31 серпня 2021

Владика Матфей співслужив за Божественною літургією у храмі ікони Божої Матері «Всецариця» м. Львова

31 серпня 2021 року, в день вшанування чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця», Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський , на запрошення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та секретаря єпархії протоієрея Володимира Бачинського співслужив за Божественною літургією у храмі ікони Божої Матері «Всецариця» м. Львова з нагоди престольного свята, 20-ї річниці заснування громади та 30-ї річничі священичої хіротонії настоятеля прот. Володимира Бачинського.
  Літургію очолив Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій у співслужінні: Високопреосвященного архиєпископа Рівненського і Острозького Іларіона, Преосвященного єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея, Преосвященного єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана, Преосвященного єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, секретаря єпархіального управління, настоятеля прот. Володимира Бачинського та запрошенного духовенства.
  Владика Матфей привітав настоятеля от. Володимира з пам‘ятними датами та храмовим святом й побажав Божого Благословення на ниві Христовій.
  На завершення богослужіння, духовенство і віряни помолилися та вклонилися іконі Божої Матері "Всецариця".
Опісля був звершений урочистий хресний хід церковним подвір'ям.

Львівська єпархія

Архієрей