14 Жов
14 жовтня 2020

Владика Матфей співслужив у Свято-Покровському соборі м. Рівне

14 жовтня 2020 року, у свято Покрову Пресвятої Богородиці, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей, на запрошення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона з нагоди храмового свята співслужив за Божественною літургією в Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне.
    Очолив Богослужіння митрополит Вінницький і Барський Симеон.
  Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл та священники єпархії.
  Під час богослужіння архіпастері та усі присутні помолились за припинення епідемії. Також була піднесена молитва за Божу допомогу у служінні українським воїнам.
  Після літургії був звершений святковий молебень, а по завершенні архієпископ Іларіон подякував владикам за спільну молитву.

Архієрей

Рівненська єпархія