25 Чер
25 червня 2020

Владика Матфей служив за літургією у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі

25 червня 2020 року, у День пам’яті преподобного Онуфрія Великого, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей молився за Божественною літургією у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі, що на Повстанських Могилах.
  У цей день молитовно відзначив день свого Тезоіменитства намісник монастиря архімандрит Онуфрій.
  За літургією співслужили митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, братія монастиря та духовенство, що прибуло привітати ігумена монастиря.
  Владика Матфей вітаючи архімандрита Онуфрія побажав невтомної праці на Ниві Христовій, многих і благих літ.

Архієрей

Рівненська єпархія