06 Лис
06 листопада 2020

Владика Матфей разом з офіційною делегацією що перебуває у Стамбулі відвідав монастир Живоносне Джерело.

Ієрархи, священики та миряни, що входять до складу делегації Православної Церкви України, яка прибула у Царгород для участі у хіротонії обраного єпископа Команського Михаїла відвідала монастир Живоносного Джерела Пресвятої Богородиці  у Константинополі.

Паломники оглянули обитель і поклонилися святиням головного собору монастиря. Біля самого Живоносного Джерела було завершено молитву до Пресвятої Діви за усіх недужих і хворих, а також про швидке припинення пандемії. Усі відвідали цілющої води з цього славного джерела.

Українські ієрархи звершили заупокійну літію на могилах приснопам'ятних Вселенських Патріархів, які спочивають у цьому монастирі.

Відвідали монастир Живоносного Джерела у Константинополі - місце з цілющим джерелом, що відоме і славне з V ст.

До речі, це єдине цілюще джерело, шанування якого відображене у літургічній практиці Православної Церкви - у п'ятницю Світлого тижня ми вшановуємо саме ЦЕ джерело та ікону Божої Матері, пов'язану з ним.

Пресвята Діва не припиняє творити чудеса зцілень і понині. Пані Людмила - мешканка Стамбулу, родом з України, що стала для нас гідом, розповіла, що сама отримала зцілення від цього джерела і знає багато подібних випадків серед своїх знайомих християн і навіть мусульман.

Царгород

Живоносне Джерело