04 Жов
04 жовтня 2019

Владика Матфей привітав очільника Лвівської єпархії митрополита Димитрія з Днем тезоімеництва

4 жовтня Свята Православна Церква вшановує пам'ять великого святителя і церковного історика Димитрія Туптала, митрополита Ростовського.
У цей День, Преосвященний Матфей єпископ Володимир- Волинський і Турійський на запрошення Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, який молитовно відзаначав пам'ять свого небесного покровителя, взяв участь у Божественній літургії у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова.
За літургією митрополиту Димитрію співслужили: Митрополит Львівський Макарій, Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко), архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей (Шевчук), які прибули привітати правлячого архієрея Львівської кафедри.
Участь у богослужінні також взяли настоятелі і священики храмів м. Львова та єпархії.
Після літургії архієреї разом з духовенством звершив освячення пам’ятного хреста на церковному подвір'ї приуроченого до дня одержання Томосу Помісної Православної Церкви України.
На завершення, в знак архипастирського благословення, Владика Димитрій, подав учасникам богослужіння для цілування святий хрест і приймав вітання від мирян.

знайдення мощей святителя Димитрія Туптала

Львівська єпархія