02 Кві
02 квітня 2020

Владика Матфей помолився за спокій душі новопредставленного протоієрея Павла Кочкодана

Владика Матфей помолився за спокій душі новопредставленного протоієрея Павла Кочкодана

1 квітня 2020 року, пізно ввечері з благословення митрополита Димитрія, керуючий Володимир-Волинською єпархією Преосвященний єпископ Матфей, у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова відслужив літію за новопредставленним протоієреєм Павлом Кочкоданом.
  Єпископ Матфей особисто знав покійного дуже давно, також прот. Павло викладав у КДС де свого часу навчався владика Матфей.
  Після молитви архіпастир сказав слово й виголосив вічную пам‘ять.
  Священик Павло Кочкодан помер на 73 році життя після тяжкої довготривалої хвороби (агресивною формою цукрового діабету, який раптово вразив усі життєдайні органи тіла).
  Прощання з новопредставленним відбувалось з дотримання усіх санітарних норм які рекомендовані по всій Україні тому присутність людей було обмеженно.
  Уночі владика Матфей повернувся до м. Володимир-Волинського.
    Отець Павло був харизматичним священником, зібраним, принциповим та відповідальним до своїх обов’язків. Через свій проникливий та співучий голос мав особливий дар до богослужінь і проповіді. До нього з усіх куточків Західної України приїжджали люди, щоб через особливі молитви отримати дар зцілення. Серед численних співчуттів, які вже надійшли на адресу спочилого, відзначено його молитовність, чуйність, порядність, вміння розрадити та подати втіху для львів’ян, особливо парафіян кафедрального Свято-Покровського собору.

Літія за прот. Павлом Кочкоданом

Літія за прот. Павлом Кочкоданом

М. Львів

Переглянути