14 Тра
14 травня 2019

Владика Матфей перебував у Вінницькій єпархії

14 травня 2019 року, у день пам'яті священномученика Макарія, митрополита Київського, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський на запрошення митрополита Вінницького і Барського Симеона перебував у Вінницькій єпархії.
    Цього дня владика Матфей співслужив митрополиту Симеону за Божественною Літургією у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Вінниця. Його Високопреосвященству також співслужили митрополити: Вінницький і Брацлавський Роман, Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній, Луцький і Волинський Михаїл.
Після Літургії архієреї разом з духовенством звершили молебинь перед мощами священномученика Макарія.
На завершення була відслужена заупокійна літія на могилі митрополита Макарія (Свистуна), який похований на території собору.

Фото з офіційного сайту Вінницької єпархії.

Архієрей

візит у Вінницьку єпархію