06 Вер
06 вересня 2020

Владика Матфей молитовно відзначив День народження

6 вересня 2020 року, у 13-ту неділю після П'ятидесятниці, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, молитовно відзначив свій День народження.
Цього дня владика звершив урочисту Божественну літургію Святителя Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
Його Преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління прот.Юрій Зінчук, благочинні та запрошенне духовенство.
Під час богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні.
  На запричасному правлячого архієрея привітали діти недільної школи.
  По завершенні літургії був відслужений подячний молебень до Матері Божої.
Вітальне слово Його Преосвященству від імені духовенства виголосив секретар єпархії прот. Юрій Зінчук.
  Також архіпастиря привітали представники районної адміністрації, районної та міської ради.
Архієрей, подякувавши духовенству за вітання,виголосив змістовну та повчальну проповіь та прийняв вітання від прихожан.

День народження архієрея

Кафедральний собор