07 Вер
07 вересня 2021

Владика Матфей молитовно відсвяткував День народження

6 вересня 2021 року, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський, молитовно відзначив День свого народження. Цього дня у кафедральному соборі Різдва Христового була звершена Божественна літургія, яку очолили архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон та керуючий єпахією Преосвященний єпископ Матфей. Архієреям співслужили: секретар єпархіального управління прот.Юрій Зінчук, єпархіальний благочинний прот. Андрій Мельничук, міські та районні благочинні, соборне та запрошене духовенство. Під час богослужіння була піднесена молитва про мир в Україні та за припинення пошесті згубної.
На малому Вході єпископ Матфей возвів у сан протоієрея клірика Свято-Михайлівського храму м. Нововолинська ієрея Василя Зеленька.
  По завершенні літургії був відслужений подячний молебень до Матері Божої. Далі архієпископ Тихон звернувся до владики Матфея з вітальним словом. Від імені духовенства архіпастиря привітав секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук. Від місцевої влади владику привітав міський голова Ігор Пальонка. Привітали архієрея селищний Іваничівський голова Лідія Томашевська та голова Зимненського ОТГ В'ячеслав Католик. Також вітали представники силових структур, відомчих установ, меценати, підприємці та інші. Архієрей подякував владиці Тихону й духовенству за вітання та прийняв вітання від парафіян.

День народження архієрея

Кафедральний собор