06 Вер
06 вересня 2021

ВІТАННЯ КЕРУЮЧОМУ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ЄПИСКОПУ МАТФЕЮ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ.

ВІТАННЯ КЕРУЮЧОМУ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ЄПИСКОПУ МАТФЕЮ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ.

Ваше Преосвященство, дорогий Владико!

 Від імені єпархіального управління, духовенства Володимир-Волинської єпархії прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

 

Найбільшим даром, який Бог дає кожній людині, є людське життя. Господь дарував Вам свій найбільший дар, разом з цим Господь дарував Вам і найбільшу й найважливішу місію, яку тільки міг дати людині – служіння Богові.

   

І Ви гідно виконуєте своє єпископське покликання - несете людям слово Боже, робите все можливе для їх духовного збагачення. Ви здійснюєте вагомий внесок у справу відродження духовних і утвердження християнських цінностей, ведете людей до спасіння, проповідуючи їм слово Боже.

 

  Для нас духовенства Ви завжди були і залишаєтесь мудрим провідником, що запалює серця Словом Божим й особистим прикладом християнської віри.

 

Ми глибоко цінуємо ті рясні плоди, які Ви принесли не тільки для Церкви Христової, а і нашої єпархії, адже Ви стояли біля витоків її створення,  вкладаєте чимало зусиль і праці в її розбудову та належне функціонування.

 

Прийміть же, Владико, Наші теплі привітання та щирі побажання здоров’я, милості та ласки Божої! Нехай Вседержитель зміцнить Ваші душевні і тілесні сили для подальшого ревного святительського служіння.

 

Нехай Ваше служіння у Христовому винограднику буде на славу Божу та благодать Господня завжди перебуває з Вами на многії та благії літа!