28 Гру
28 грудня 2018

Вифлиємський вогонь прибув в єпархію

19-го грудня 2018 року, в місті Устилузі на мості через річку БУГ відбулася традиційна зустріч Вифлеємського вогню. Вогонь передала українцям польська делегація.
    З благословення керуючого Володимир-Волинською єпархією Преосвященного єпископа Матфея у зустрічі взяв участь настоятель місцевого Свято-Вознесенського храму прот. Юрій Здебський.
    Під час дійства, на мосту співали колядки, вітали зі святами, висловлювали найкращі побажання, обмінювалися подарунками і пригощали солодощами.
    У цей же день, от. Юрій доправив Вифлиємський вогонь миру до кафедрального собору Різдва Христового м. Володимир-Волинська і передав владиці Матфею.
  Зі собору вогонь миру поширять у всі храми єпархії, а звідти він потрапить в домівки українців.

Вифлиємський вогонь

Єпархія