25 Вер
25 вересня 2021

Відбулася зустріч керівників єпархіальних відділів у справах сім’ї Православної Церкви України у м. Києві

22 вересня 2021 року, в день Святих Богоотців Йоакима і Анни – покровителів християнських родин, відбулася зустріч керівників єпархіальних відділів у справах сім’ї Православної Церкви України у м. Києві.
З благословення Преосвященного єпископа Матфея у зустрічі взяв участь голова єпархіального відділу у справах сім’ї Володимир-Волинської єпархії прот. Ростислав Гронь.
Учасники заходу, які прибули на Cвято з усіх куточків України взяли участь у Святковому молебні за сім’ї, який був звершений у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Після молитви розпочав роботу практичний семінар, на якому в активній дискусії та яскравій атмосфері піднімались важливі питання, що стосуються «Стану інституту сім’ї в Україні», «Підготовки до шлюбу» «Проведення сімейних заходів на парафіях».
Учасники заходу ділилися напрацюваннями та досвідом своєї роботи з подружжями та родинами. Цікавою і важливою для роботи священників на парафіях стала тема, що стосується «Психологічних інструментів в сімейному душпастирстві».
Результатом сьогоднішніх обговорень стало вироблення стратегій пастирської роботи з сім’ями на парафіях нашої Церкви.

Всім учасникам та доповідачам дякуємо за спільну молитву та плідну працю!