22 Тра
22 травня 2019

У Свято-Миколаєвському храмі села Жашковичі Іваничівського благочиння відбувся перший престольний празник парафії у складі Православної Церкви України

22 травня 2019 року, у день пам’яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая, у Свято-Миколаєвському храмі села Жашковичі Іваничівського благочиння відбулось урочисте богослужіння з нагоди храмового свята.
Це перший престольний празник парафії у складі Православної Церкви України, адже парафіяни храму нещодавно прийняли рішення залишити Московський патріархат і приєднатись до Помісної Церкви (ПЦУ).
Божественну Літургію очолив благочинний прот. Ярослав Мельничук, якому співслужили: настоятель прот. Богдан Ковальчук та запрошене духовенство.
На запричасному з проповіддю до присутніх звернувся замісник благочинного прот. Андрій Мельничук.
Після заамвонної молитви привітав вірян та настоятеля з храмовим святом благочинний прот. Ярослав Мельничук
По завершенні богослужіння відбувся традиційний хресний хід навколо храму.

Храмове свято

Іваничівське благочиння