07 Кві
07 квітня 2019

У свято Благовіщення Пресвятої Богородиці єпископ Матфей співслужив Предостоятелю Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію

7 квітня 2019 року, в четверту Неділю Великого посту, день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський на запрошення Високопреосвященного архієпископа Іларіона відвідав Рівненську єпархію.
У цей день у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне відбулась урочиста святкова Літургія, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
За богослужінням Предстоятелю співслужили: архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Рівненский і Сарненський Гавриїл, намісники монастирів, благочинні єпархії та чисельне духовенство.
По завершенні Літургії, перед іконою Божої Матері «Милостива», був відслужений молебень, під час якого Митрополит Епіфаній разом з архієреями та духовенством підніс молитву до Богородиці та особливу молитву до Всемилостивого Бога про справедливі вибори Глави Української держави.

Рівненська єпархія

Архієрей