28 Жов
28 жовтня 2020

У селі Затурці відсвяткували храмове свято й ювілей

27 жовтня 2020 року, у день пам'яті прп. Параскеви Сербської, Свято-Параскевська громада села Затурці Затурцівського благочиння, урочисто відсвяткувала престольний празник нового храму та 100-літній ювілей старого храму.
  Адже два храми, що знаходяться у селі були освяченні на честь святої угодниці Божої.
Святкування розпочали з читання акафісту до преподобної Параскеви, а чин малого освячення води звершили у 100-літньому храмі.
    Божественну літургію у новому храмі очолив благочинний настоятель прот. Василь Кравець та запрошене духовество.
  Урочисте Богослужіння завершилось традиційним хресним ходом під час якого читались уставні Євангеліі ,а також священники окропили прихожан та гостей освяченою водою.

с. Затурці

Затурцівське