10 Сер
10 серпня 2020

У селі Галинівка відбулися збори громади

9-го серпня 2020 року, у селі Галинівка Володимир-Волинського району відбулися збори громади, на яких вирішували чи переходити релігійній громаді з УПЦ (МП) до ПЦУ. Як розповідають мешканці села, подібне рішення підтримала більшість місцевих мешканців, тим більше після звістки про те, що настоятель місцевого храму отець Олексій Шаран (УПЦ) привітав Путіна з Днем ангела у фейсбуці.
  У результаті зборів, які відбулися біля храму, громада вирішила перейти до ПЦУ. Згодом повинні виготовити всі необхідні документи для реєстрації релігійної громади.
  Також віряни, які вирішили змінити свою юрисдикцію на користь Православної Церкви України попросили протоієрея Сергія Місана, який прибув на місце від єпархії, провести богослужіння на церковному подвір’ї.

Збори

С. Галинівка