16 Лют
16 лютого 2020

У Оваднівського благочинного згоріло авто підозра на підпал

У Оваднівського благочинного згоріло авто підозра на  підпал

У ніч на 16 лютого, у селі Овадне на подвір’ї біля будинку священика, Оваднівського благочинного прот. Сергія Місана згорів автомобіль разом із документами.
  От. Сергій припускає, що ймовірно це підпал, пов’язаний із подіями та конфліктами у селі Сусваль. На свою адресу, розповідає священик, чув багато погроз. Тому, більше аніж ймовірно, авто спалили саме через релігійний конфлікт.
  Нагадаємо от. Сергій, настоятель громади Православної Церкви України у селі Сусваль. Вже рік у селі творять протистояння представники Московського патріархату блокуючи храм і не допускаючи горомаду ПЦУ ,які мають усі належні документи для користування храмом.
  На місці події працювали слідчо-оперативна група, співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також експерти-криміналісти.