01 Січ
01 січня 2019

У Новорічну ніч єпископ Матфей звершив нічну Божественну Літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський

У Новорічну ніч єпископ  Матфей звершив нічну Божественну Літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський

З 31 грудня на 1 січня в Новорічну ніч, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський звершив нічну Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Різдва Христового м.Володимир-Волинський.
Під час Літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний собору замісник секретаря єпархії прот. Ігор Бігун, ключар собору прот. Микола Удуд, прот. Юрій Пилипець та інші.
Після Літургії архієрей разом з духовенством, звершили новорічний молебень , під час якого читалися подячні молитви за рік, який минув та підносилися прохання до Господа благословити рік Новий.
Після богослужіння владика Матфей привітав вірян і священослужителів з Новим 2019 роком, побажавши миру і благополуччя усім присутнім та всьому народу України, а найменшим парафіянам-дітям подарував новорічні подарунки.

Новорічна Літургія

Кафедральний собор