01 Гру
01 грудня 2019

У Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, Преосвященний єпископ Матфей очолив Божественну літургію в храмі Віри, Надії, Любові і матері їх Софії

1 грудня 2019 року, у Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, Преосвященний єпископ Матфей очолив Божественну літургію в храмі Віри, Надії, Любові і матері їх Софії м. Володимир-Волинський.
У притворі храму архієрея зустріли діти недільної школи які привітали його і піднесли хліб-сіль і квіти.
Його Преосвященству співслужили настоятель прот. Євген Рябець, клірик Переяслав-Вишневської єпархії прот. Віктор Мартиненко та інші.
За літургією владика Матфей звершив дияконську хіротонію над іподияконом, випускником ВПБА Тарасом Чехом.
Після прочитання святої Євангелії архієрей виголосив повчальну проповідь в якій розкрив богословський зміст притчі про нерозумного багача.
По завершенні богослужіння архієрей наділив усіх архіпастирським благословенням.

Архієрей

Володимир-Волинське міське благочиння