28 Вер
28 вересня 2021

У монастирі замироточила ікона

У монастирі замироточила ікона

27 вересня 2021 року, у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, у монастирі на честь собору 12- ти апостолів м. Володимир-Волинський, замироточила ікона «Всецариця», яка була привезена з іншими списками чудотворних ікон для молитви і поклоніння віруючим.
  Зі слів ігумена Трофима по завершенні літургії до ікони підійшла жінка і побачила, що ангел вгорі ікони покритий чимось на подобу масла, ігумен зазначає, що рідина, яка виступила з ікони є мироточенням.

Нагадаємо, що 25 вересня 2021 року, з благословення Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського у чоловічий монастир на честь собору 12- ти апостолів м. Володимир Волинський ( вул. Миколаївська 14) прибули списки чудотворних ікон: Пресвятої Богородиці «Всецариця», «Троєручниця», «Достойно Є» , Плащаниця з Поясом Богородиці, які були написані, освячені на Святій Горі Афон і подаровані народу України афонськими ченцями.
  Перед усіма іконами Бог зцілив багато людей від онкозахворювань, цукрового діабету, алкоголізму, наркоманії, хвороб рук, ніг, очей і суглобів. Допомагав жінкам отримати радість материнства, а також знайти достойного чоловіка. Біля цих ікон моляться за здоров’я, благополуччя та навчання дітей.
Ікони будуть перебувати у монастирі до 1-го жовтня.