27 Вер
27 вересня 2021

У МОНАСТИР ПРИБУЛИ СПИСКИ ЧУДОТВОРНИХ ІКОН.

25 вересня 2021 року, з благословення Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського у чоловічий монастир на честь собору 12- ти апостолів м. Володимир Волинський ( вул. Миколаївська 14) прибули списки чудотворних ікон: Пресвятої Богородиці «Всецариця», «Троєручниця», «Достойно Є» , Плащаниця з Поясом Богородиці, які були написані, освячені на Святій Горі Афон і подаровані народу України афонськими ченцями.
  Зустріч чудотворних ікон архієреєм, духовенством та вірянами, відбулась на церковній площі кафедрального собору Різдва Христового біля монастиря собору 12 апостолів.
  Після зустрічі у храмі обителі владика Матфей у співслужінні ігумена Трофима, духовенста міського благочиння очолив акафіст перед св. Іконами.
Після молитви архієрей звернувся до вірян із проповідю.
    Перед усіма іконами Бог зцілив багато людей від онкозахворювань, цукрового діабету, алкоголізму, наркоманії, хвороб рук, ніг, очей і суглобів. Допомагав жінкам отримати радість материнства, а також знайти достойного чоловіка. Біля цих ікон моляться за здоров’я, благополуччя та навчання дітей.
  Настоятель монастиря ігумен Трофим повідомляє: що помолитись і прикластись до святинь можна буде з 8:00 до 18:00 год. В час перебувань ікон у монастирі.
Порядок богослужінь в обителі біля ікон буде відбуватись за таким чином:

25 вересня- субота: О 16:00 всенічне Богослужіння.

26 вересня- неділя: 8:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.

27вересня- понеділок: 8:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.

28 вересня- вівторок: 9:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.

29 вересня- середа: 9:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.

30 вересня- четвер: 9:00 літургія, акафіст. 16:00 акафіст.

З 30 вересня на 1 жовтня - о 23: 00 відбудеться нічна літургія у підземному храмі кафедрального собору Різдва Христового куди будуть перенесенні св. Ікони. По завершенні літургії чудотворні святині відбудуть у іншу єпархію.

Братія монастиря, ігумен Трофим запрошує на молитву біля святих Чудотворних ікон.

Чудотворні ікони

Манастир