09 Січ
09 січня 2020

У день пам’яті святого архідиякона та первомученика Стефана Преосвященний Матфей звершив Літургію в Свято-Духівському соборі м. Нововолинська

9 січня 2020 року, у третій день Різдва Христового день пам’яті святого архідиякона та первомученика Стефана, Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський з архіпастирським візитом відвідав парафію в честь Святого Духа міста Нововолинськ.
У Свято-Духівському соборі архіпастир очолив святкову Божественну літургію.
  На сходах собору владику зустріли діти недільної школи, після віршованих вітань за древнім українським звичаєм піднесли хліб-сіль та квіти .
  Під час літургії Його Преосвященству співслужили: благочинний, настоятель собору прот. Стефан Фульмес, канцлер Волинського єпархіального управління прот. Микола Цап та запрошене духовенство.
  Після Богослужіння архієрей звернувся до вірян з проповіддю, в якій розповів про життя та подвиг первомученика Стефана й привітав настоятеля з Днем пам’яті його небесного покровителя, побажавши невтомної праці на ниві Христовій. В свою чергу, от. Стефан подякував владиці та духовенству за спільну святкову молитву.
  Дійство завершилось уставним многоліттям.

Архіпастирський візит

Нововолинське благочиння