12 Бер
12 березня 2019

Три релігійні громади сіл Бобли Турійського р-ну, с. Грабове Шацького р-ну та с. Заболотці Іваничівського р-ну офіційно приєднались до Православної Церкви України.

12 березня 2019 року, єпископ Матфей у приміщенні єпархіального управління зустрівся з представниками Свято-Покровської громади села Бобли Турійського благочиння, Свято- Іллінської громади села Грабове Шацького благочиння та Хрестовоздвиженської громади села Заболотці Нововолинського благочиння, які під час зборів підтримали рішення про перехід з Московського патріархату у Православну Церкву України.
Під час зустрічі були написані прохання на ім’я Преосвященного єпископа Матфея щоб прийняти їх у клір Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України.
Архієрей задовільнив їх прохання.

Офіційне приєднення

ПЦУ