06 Лют
06 лютого 2019

Три парафії Локачинського району офіційно приєднались до Православної Церкви України.

5 січня 2019 року, з благословення керуючого Володимир-Волинською єпархією Преосвященного єпископа Матфея, секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук зустрівся з представниками релігійних громад сіл: Сірнички Свято-Луківської парафії, с. Семеринське Різдва-Богородичної парафії і с. Зубильне Різдва-Богородичної парафії, які під час зборів   підтримали рішення про перехід з Московського патріархату у Православну Церкву України.

Під час зустрічі були написані прохання на ім’я Преосвященного єпископа Матфея щоб прийняти їх у клір Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України.

Архієрей задовільнив їх прохання.