29 Лип
29 липня 2019

Святковий молебень у День свята Хрещення Руси-України у місті Володимир-Волинському

28 липня 2019 року, місто Володимир-Волинський святкувало свою 1031 річницю.
З благословення керуючого Володимир-Волинської єпархії Преосвященного єпископа Матфея, духовенство міського благочиння взяли участь у святкових заходах, які відбулись у місті.
З нагоди свята Хрещення Руси-України, Дня пам'яті святого рівноапостольного великого князя Володимира, була відслужена Божественна літургія в кафедральному соборі Різдва Христового.
По завершенні літургії від собору відбувся хресний хід до пам’ятника князю Володимиру у парк “Слов’янський”.
Біля пам’ятника, міський благочинний прот. Сергій Місан разом з духовенством міста очолив святковий молебень.
Після молитви от. Сергій від імені єпископа Матфея привітав присутніх зі святом.

День міста

Володимир-Волинське міське благочиння