12 Вер
12 вересня 2020

Секретар єпархіального управління протоієрей Юрій Зінчук привітав архімандрита Никона з Днем народження

12 вересня 2020 року, у Свято-Покровському храмі с. Бобли Турійського благочиння, відбулось урочисте богослужіння з нагоди Дня народження настоятеля храму архімандрита Никона Гуртовського.
  Божественну літургію очолив секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук, якому співслужили: благочинний прот. Миколай Даньків, настоятель архімандрит Никон та запрошене духовенство.
  За поданням Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського від імені Предстоятеля Православної Церкви України Митрополита Київського і всієї України Епіфанія от. Юрій вручив архімандриту Никону ОРДЕН СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ ,а також достойникам АРХІЄРЕЙСЬКІ БЛАГОСЛОВЕННІ ГРАМОТИ.
  Від імені духовенства привітав іменинника благочинний от. Миколай й побажав многих і благих літ.
  В свою чергу настоятель подякував священнослужителям за спільну молитву.
  Богослужіння завершилось уставним многоліттям.

с. Бобли

Турійське благочиння