09 Тра
09 травня 2019

Розпочався Першосвятительський візит Предстоятеля Церкви Блаженнійшого Митрополита Епіфанія до Володимир-Волинської єпархії + ВІДЕО

9 травня 2019 року, на запрошення Преосвященного Матфея єпископа Володимир-Волинського і Турійського, розпочався перший офіційний Першосвятительський візит Предстоятеля Української Православної Церкви (ПЦУ) Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія до Володимир-Волинської єпархії.
О 19-й годині, на кордоні м. Володимир-Волинський, Його Блаженство зустріли: керуючий єпархією Преосвященний єпископ Матфей, секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук, міський благочинний прот. Сергій Місан, голова інформаційного відділу єпархії прот.Василь Мельничук та інші.
Владика Матфей привітав Митрополита зі щасливим прибуттям на древню Володимир-Волинську землю. Предстоятеля також тепло привітали керівники міста і району:міський голова Петро Саганюк, голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець, голова Володимир-Волинської райради Роман Гук, народний депутат ВР Ігор Гузь та інші представники влади. За древньою традицією піднесли коровай і квіти.
Далі кортеж вирушив до кафедрального собору Різдва Христового де духовенство і парафіяни привітали Блаженнійшого Владику.
Після зустрічі Митрополит Епіфаній звернувся з вітальним словом до присутніх та наділив усіх Першосвятительським благословенням, а також нагородив Благословенною Грамотою та відзнакою Предстоятеля, Олександра Малашка.
Нагадуємо, завтра 10 травня 2019 року, о 9.00 у день пам'яті преподобного Стефана єпископа Володимир-Волинського, Блаженнійший Митрополит Епіфаній у співслужінні запрошенного єпископату та духовенства очолить святкову Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового.
Святкова Літургія буде транслюватись у прямому ефірі на телеканалі «12 канал».

Відео можна переглянути ТУТ https://youtu.be/JXPkD_PFpxM

Зустріч Блаженнійшого Митрополита Епіфанія