11 Лют
11 лютого 2019

Релігійна громада села Войнин офіційно приєдналась до Православної Церкви України

11 лютого 2019 року, з благословення керуючого Володимир-Волинською єпархією Преосвященного єпископа Матфея, секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук зустрівся з представниками Свято-Михайлівської громади села Войнин Локачинського р-ну, які під час зборів, що відбулись 10 лютого, підтримали рішення про перехід з Московського патріархату у Православну Церкву України.

Під час зустрічі було написано прохання на ім’я Преосвященного єпископа Матфея щоб прийняти їх у клір Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України.

Архієрей задовільнив їх прохання.