14 Лют
14 лютого 2019

Релігійна громада села Мишів офіційно приєдналась до Православної Церкви України

14 лютого 2019 року, з благословення керуючого Володимир-Волинською єпархією Преосвященного єпископа Матфея, секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук зустрівся з представниками Свято-Миколаївської громади села Мишів Іваничівського благочиння, які під час зборів 10 лютого, підтримали рішення про перехід з Московського патріархату у Православну Церкву України.

Під час зустрічі було написано прохання на ім’я Преосвященного єпископа Матфея щоб прийняти їх у клір Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України.

Архієрей задовільнив їх прохання і призначив в.о. настоятеля прот. Володимира Конопка.